Sites-LV-Site
Sites-LV-Site

LECHUZA kašpo

Jauns Brandstätter grupas zīmols

LECHUZA produktu līnija, kas ražota Geobra Brandstätter Stiftung & Co. KG, kas atrodas Cirndorfā, Vācijā, tiek tirgota kopš 2000. gada. LECHUZA iedvesmo gan profesionālus iekštelpu dizainerus, gan pircējus ar pārdomātiem risinājumiem kašpo un to piederumiem.
Ideja par produktu ir kompānijas īpašnieka Horsta Brandštetera koncepcijas rezultāts. Viņš privātām vajadzībām meklēja stilīgus kašpo, kas paredzēti lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām ar ilgstošu apūdeņošanas iespēju. Tā kā viņš nevarēja atrast tādu kašpo, kas atbilstu visām viņa prasībām, viņš deva uzdevumu savai produktu attīstītāju komandai rast piemērotu risinājumu: Tā radās LECHUZA.
geobra Brandstätter Stiftung & Co. KG
Kopš tā laika jaunais Brandstätter grupas departaments ir pastāvīgi audzis. LECHUZA jau eksportēja savu preci uz vairāk nekā 70 valstīm visā pasaulē. Lai apmierinātu aizvien pieaugošo pieprasījumu ražotne Dītenhofenā, Vācijā tiek pastāvīgi paplašināta un pielāgota augošajām nepieciešamībām.
Brandstätter grupa jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir pazīstama kā līderis plastmasas veidņu ražošanā, pateicoties citam tās zīmolam - PLAYMOBIL. PLAYMOBIL kvalitatīvās plastmasas rotaļlietas ir ļoti iemīļojuši bērni. Jaunais grupas zīmols LECHUZA iezīmē kārtējo veiksmīgo grupas izaugsmes virzienu. LECHUZA ir spējusi nostiprināt savas premium klases zīmola pozīcijas kašpo un to piederumu ražošanā konkurējoš os tirgus apstākļos. Augošais gala-patērētāju bizness un to pavadošās tirdzniecības vietu aktivitātes stiprina zīmola profilu un, līdz ar to arī īpašo pieprasījumu pēc inovatīviem kašpo ar apakširigācijas sistēmu.
Īsumā: LECHUZA fanu klubs arvien pieaug.
LECHUZA Pflanzgefäße MADE IN GERMANY.
LECHUZA apakširigācijas sistēma
Kā stādīt LECHUZA kašpo
LECHUZA Pon
Jūs lietojat novecojušu tīmekļa pārlūkprogrammu. Tas dažreiz var radīt drošības ievainojamību, un jūs nevarat pilnībā izmantot šīs lapas funkcionalitāti. Mēs iesakām atjaunināt uz pēdējo versiju: Lejupielādēt
Sites-LV-Site