Sites-LV-Site
Sites-LV-Site
LECHUZA Pflanzgefäße MADE IN GERMANY.
LECHUZA apakširigācijas sistēma
Kā stādīt LECHUZA kašpo
LECHUZA Pon
Jūs lietojat novecojušu tīmekļa pārlūkprogrammu. Tas dažreiz var radīt drošības ievainojamību, un jūs nevarat pilnībā izmantot šīs lapas funkcionalitāti. Mēs iesakām atjaunināt uz pēdējo versiju: Lejupielādēt
LECHUZA kašpo ieliktņa patentētais LS rokturis ir ne vien praktisks, bet arī atraktīvs, pateicoties pieskaņotajai krāsai.

Kā stādīt LECHUZA kašpo

LECHUZA-PURO baltā krāsā

Kopā ar LECHUZA jūs atradīsit jūsu mīļāko kašpo:

Iekštelpās vai ārā, lieliem vai maziem augiem - jūs atradīsit mūsu LECHUZA kašpo ar jebkādu dizainu, jebkādā krāsā un ar jebkādu izmēru!
LECHUZA MINI-DELTINI ar orhidejām
LECHUZA RONDO 40 kašpo melnā krāsā
LECHUZA QUADRO LS kašpo
LECHUZA BALCONERA Color 50 balkona kaste
LECHUZA CASCADINO Color piekaramais kašpo pistāciju krāsā

Kā pareizi iestādīt augus
LECHUZA sistēmā?

LECHUZA CUBICO 40 kašpo baltā krāsā
LECHUZA komplekts

Pirmkārt: Komplekts "viss vienā"

Visi LECHUZA kašpo ir pieejami komplektā "viss vienā". Atkarībā no modeļa katrā kašpo komplektā ir iekļauts LECHUZA kašpo, LEZHUZA kašpo ieliktnis un apakširigācijas sistēma (arī attiecīgs PON daudzums).
Vienīgais, kas jums ir nepieciešams, lai pabeigtu stādīšanu, ir augsne vai papildus PON (izņēmums ir galda kašpo: katra galda kašpo komplektā ir iekļauts pietiekošs daudzums PON, lai jūs varētu stādīšanai izmantot tikai PON bez augsnes pievienošanas).
Ielieciet pievienoto LECHUZA-PON substrātu kašpo separatorā.

Otrkārt: Aizsargājošais slānis

Ielieciet pievienoto LECHUZA-PON substrātu kašpo separatorā. Tas ir svarīgi, un vēlāk ļaus augam pašam apgādāt sevi ar nepieciešamo ūdens daudzumu no kašpo rezervuāra.

Treškārt: Stādīšana

Tad pievienojiet nedaudz augsnes vai augu substrāta, ievietojiet augu kašpo un piepildiet to ar augsni vai PON.
Ievietojiet augu kašpo un piepildiet to ar LECHUZA-PON vai augsni.

LECHUZA temati

Uzziniet vairāk aizraujošus faktus par LECHUZA apakširigācijas sistēmu, stādīšanu un augu kopšanu, kā arī par LECHUZA-PON augu substrāta priekšrocībām un iespējām šeit.
Iet uz tematu: LECHUZA apakširigācijas sistēma

LECHUZA apakširigācijas sistēma

Temats: LECHUZA-PON augu substrāts

LECHUZA-PON augu substrāts

Temats: Pilnos ziedos: Padomi un ieteikumi orhideju apkopei

Padomi un ieteikumi orhideju apkopei

Kā laistīt un apkopt
augus LECHUZA kašpo?

Laistiet augus no augšas pirmo nedēļu laikā, kamēr auga saknes sasniedz ūdens rezervuāru ("ieaugšanas fāze"). Šajā laikā pārbaudiet augsnes vai LECHUZA-PON substrātu tieši zem tā virskārtas, vai tā ir mitra. Ja tā ir sausa, varat laistīt augu.

Tests: Pēc dažām nedēļām piepildiet ūdens rezervuāru līdz pusei. Ja ūdens līmeņa indikators nokrītas nākošo dienu laikā, tas liecina, ka auga saknes ir sasniegušas ūdens rezervuāru. Piepildiet ūdens rezervuāru līdz atzīmei "max.". Tagad LECHUZA uzņemsies rūpes par jūsu augiem.

Arī tad, kad ūdens līmeņa indikators rāda "min.", jums nav jālaista augs nekavējoties. Substrāts ir vēl pietiekoši mitrs.

Esiet uzmanīgs: Neaizmirstiet par "sauso fāzi"! Tā katram augam ir atšķirīga un ir atkarīga no sekojošiem faktoriem: Augu suga un to dažādība, kašpo novietojums, individuālā nepieciešamība pēc mitruma un ūdens, apkārtējās temperatūras un vajadzība pēc substrāta. Mēs iesakām sauso fāzi 2 - 10 dienas, bet tādiem augiem kā, piemēram, kaktusi tā var būt ilgāka.
Laistīšana LECHUZA kašpo

Vai es varu pārstādīt augu
tā augšanas stadijā?

LECHUZA piedāvājumā ir jebkura izmēra kašpo - atliek tikai pārstādīt jūsu augu! Izņemiet augu no kašpo. Ja saknes ir izaugušas cauri ieliktņa dibenam, izņemiet augu ar vienu spēcīgu vilcienu. Jūs varat arī apriezt to sakņu galus, kuras ir izaugušas cauri ieliktnim. Tā darot, jūs arī palīdzat augam atjaunoties, jo tas stimulē jaunu sakņu augšanu. Saknes var būt arī pilnībā pāraugušas pāri separatoram. Šādā gadījumā jūs varat izņemt visu sakņu kamolu kopā ar sadalītāju un pārstādīt augu dažus izmērus lielākā LECHUZA kašpo.
LECHUZA CUBICO tumši pelēkā metālikas krāsā

LECHUZA kašpo rezerves piederumi

Papildus separatori LECHUZA apakširigācijas sistēmai ir pieejami kā kašpo rezerves piederumi.

Apmeklējot mūsu tiešsaistes veikalu, jūs atradīsit informāciju par katra LECHUZA kašpo ietilpību - tātad, atradīsit arī pareizo kašpo izmēru jūsu augam!
 
Sites-LV-Site